Kontakti

No Ime i prezime
1. Dr. sc. Miljenko Ernoić
miljenko.ernoic@dan.hr
2. Biserka Zamostni, dipl. oec.
biserka.zamostni@dan.hr
3. Marin Šipek, dipl. pol.
marin.sipek@dan.hr
4. Vanja Skok, dipl. oec.
vanja.skok@dan.hr
5. Nikolina Žigmund, dipl. oec.
nikolina.zigmund@dan.hr
6. Snježana Kalajdžija, dipl. oec.
snjezana.kalajdzija@dan.hr
7. Ivana Kezelj
ivana.kezelj@dan.hr
8. Marko Horvat, oec.
marko.horvat@dan.hr
9. Maja Grđan, mag. oec.
maja.grdjan@dan.hr

10. Lana Zlojutro, mag. oec.
Tel: +385 (0)98 477 650
lana.zlojutro@dan.hr
11. Bojan Solomun, mag. oec.
bojan.solomun@dan.hr

Varaždin,
Trg Bana Josipa Jelačića 17 , 42 000 Varaždin
Tel: 042/213-700,
Fax: 042/200-720


Adresa ureda u Koprivnici:
Zrinski trg 1, 48000 Koprivnica,
tel: 098/477-650


Korisni linkovi

Kontakt info

42 000 Varaždin
Trg Bana Josipa Jelačića 17
OIB: 74325081334
Tel: +385 (42)213 700
Fax: +385 (42) 200 720
Žiro račun: HR8823400091110220293

Osnivači

Grad Varaždin
Koprivnički poduzetnik d.o.o.